5 Zabawne Hobby, Które Zarabiają Dla Ciebie W Wolnym Czasie

W tej gospodarce wiele osób zaciska pasy i patrzy na swoje budżety. Trudno uzasadnić spędzanie czasu i pieniędzy na swoich hobbych. Jednak te dziesięć hobby to nie tylko zabawa, ale rzeczywiście mogą pomóc w tkaniu portfela, jeśli podejdziesz do nich z właściwą postawą. Oto wskazówki, jak zarobić dodatkowe pieniądze w wolnym czasie. Zrób hobby zapłacić za siebie, a nawet zarobić dodatkowe pieniądze, aby wyjść naprzód – i baw się dobrze.

1. Zdobądź dodatkowe pieniądze z konkursami i emocjami

Wielu ludzi nie przejmuje się wstępem do zamieszek, ponieważ czują, że nikt nie wygra. Ale prawda jest odwrotna – nagrody pieniężne przyznawane są tysiącom nagród dla osób takich jak ty. Konkursy i zamieszek umożliwiają trochę czasu wypełnienia formularzy zgłoszeniowych, aby móc wygrać wszystko, od kart upominkowych po samochody, domy i duże nagrody pieniężne.

2. Miłość do pracy z Twoimi rękami? Jak naprawić meble?

Jeśli lubisz pracować rękami, czy szlifowanie starego drewna czyszczenie go znowu jest relaksujące i satysfakcjonujące, jeśli kochasz kojarzenie kolorów i tkanin, a następnie wykończenie mebli do odsprzedaży może stanowić dla ciebie hobby.

Dużo dobrych mebli odrzuca się każdego roku, ponieważ dostaje zarysowania, uderzenia lub upadku w stylu. Refinishing przywraca meble z powrotem do życia, nie marnując go lub niszcząc.

Plus Ty i Twoi klienci mogą zyskać. Możesz zaoferować meble na miarę, wysokiej jakości po znacznie niższej cenie niż zakup nowych mebli i nadal zarabiać pieniądze.

3. Zmień swoją zieloną kciuk w waluty na rynkach rolników

Jeśli twoja pasja jest ogrodem, można nie tylko zaoszczędzić na rachunku spożywczym, dostarczając jedne z własnych produktów spożywczych dla swojej rodziny, możesz też zwiększyć dodatkowe pieniądze, budując stoisko na rynku rolnika.

Rynek rolników to dobry sposób na zarabianie pieniędzy, a znalezienie dobrego domu dla nieuniknionej nadmiernej opłacalności, jaką wytwarza dobrze rozwinięty ogród.

Nie tylko możesz sprzedawać swoje produkty bezpośrednio, ale również zarabiać pieniądze, sprzedając rzeczy z produktów twojego hobby: masło przyprawione ziołami z ogrodu, marynowane warzywa, pomidory w puszkach, galaretki i przetwory.

4. Czy jesteś zachwycający? Wypróbuj Online

Czy lubisz szycie, haftowanie, haftowanie, notatnik lub malowanie? Jeśli lubisz robić rzeczy ręcznie, możesz zarobić dużo zysku, sprzedając swoje dzieła online.

Strony online, takie jak Etsy, zapewniają wbudowany rynek Twoich ręcznie robionych elementów. Łatwo sprzedawać za pośrednictwem Etsy, ponieważ zajmują się przetwarzaniem płatności dla Ciebie, eliminując potrzebę posiadania własnego konta handlowego w firmie z kartą kredytową.

Istnieje rynek szerokiej gamy ręcznie robionych przedmiotów, więc niezależnie od hobby craftingu możesz zarabiać z tym.

5. Fotografia dla zabawy i zysku

Jeśli nie pójdziesz nigdzie bez aparatu w dłoni, warto pomyśleć o zmianie swojego hobby w dodatkowe dolary.

Wielu fotografów przynosi dodatkowe dochody dzięki tradycyjnym metodom, np. Fotografowaniu wesel i fotografowaniu portretów.

W dzisiejszym świecie związanym z internetem istnieje również silny popyt na wspaniałe zdjęcia. Możesz też utworzyć niszę dla siebie, biorąc wysokiej jakości zdjęcia domów wakacyjnych do zamieszczania na witrynach aukcji, fotografowanie przedmiotów, które ludzie chcą sprzedawać w serwisie Etsy lub w serwisie eBay lub robienia zdjęć profesjonalistom, aby publikować w LinkedIn lub innych sprawach związanych z biznesem Stron internetowych.

Nie przeoczaj konsekwencji podatkowych zyskownego hobby
Próbowanie zarabiania pieniędzy ze swoimi hobby może mieć konsekwencje podatkowe. Upewnij się, że wiesz, czy Twoje hobby może kwalifikować się jako firma zgodnie z wytycznymi IRS, a co zrobić, jeśli tak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *