Co To Są Konkursy Na Prezenty Kreacji?

Prezentacje twórcze to zamachy, które łączą wpisy z różnych kampanii reklamowych na jeden duży rysunek. Metody wprowadzania mogą obejmować formularze na różnych stronach internetowych, oferty e-mailowe o specjalnych możliwościach wstępnych, formularze zgłoszeniowe, które otrzymujesz pocztą itd. Nazwa “twórcza prezentacja” pochodzi z lingo marketingowego, gdzie reklama lub powiązana seria reklam nazywa się “kreatywnością”.

Wiele razy kreacje prezentacyjne są oferowane przez różne firmy, które wspólnie dają ogromną nagrodę. Na przykład czasopisma należące do Hearsta lub Bauera mogą wziąć udział w twórczej prezentacji, w której bębny podniecają (i mam nadzieję, że większa liczba czytelników) dla wszystkich magazynów uczestniczących.

Chociaż większość prezentacji twórczych oferuje tylko jedną bardzo dużą nagrodę, wiele oferuje również mniejsze nagrody. Nagrody te są unikalne dla każdej z uczestniczących firm. Jeśli więc wejdziesz do kreatywnej prezentacji za pośrednictwem strony internetowej “Dzień kobiecego”, możesz otrzymać różne nagrody drugorzędne niż w przypadku witryny Good Housekeeping, chociaż obaj uczestniczą w tej samej prezentacji.

Przykłady pomysłów na prezenty kreacji:
Wydawnictwo Clearing House Sweepstakes jest przykładem słynnej prezentacji twórczej. Każdego dnia możesz zamawiać swoje mecze internetowe, możesz wejść pocztą, a otrzymasz dodatkowe szanse wygrać pocztą e-mailową i innymi metodami.

Każda metoda wprowadzania jest prezentacją, a jak najwięcej z nich zwiększa szanse wygrania.

Magazyny często prowadzą tego rodzaju kreatywną prezentację. Na przykład Hearst czy Meredith mogą oferować twórczą prezentację reklamowaną w kilku swoich czasopismach i stronach internetowych tych czasopism.

Czytelnicy Digest prowadzą również kilka kreatywnych prezentacji każdego roku, a także standardowe loterie i konkursy.

Dlaczego firmy oferują kreatywne prezentacje zamiast regularnych zamieszek?

Prezentacje kreatywne są sposobem, w jaki przedsiębiorstwa gromadzą swoje zasoby, aby oferować olbrzymie emocje. Wiele różnych firm lub marek córki większej korporacji przyczynia się do puli nagród, dzięki czemu mogą wydzielać większe nagrody, niż mogliby zaoferować samodzielnie.

Ogromne nagrody wzbudzają wiele emocji i mogą prowadzić więcej wpisów niż regularne prezenty. Te dodatkowe wpisy oznaczają większe szanse na wyświetlanie reklam, dodanie nowych imion do listy e-mailowych oraz większe szanse na osiągnięcie wyznaczonych przez nich celów, gdy postanowiły wydać prezent.

Jak prezentuje się twórcze prezentacje:
Prezentacje na temat prezentacji twórczej nie są dokładnie takie same i zawsze należy zapoznać się z zasadami każdego prezentu, na który można się dowiedzieć, jak to działa. Oto ogólna koncepcja tego, czego się spodziewać

Zwykle zostanie przyznana co najmniej jedna duża nagroda. Charakter nagród może różnić się od prezentacji do prezentacji, chociaż wartość nagrody jest zazwyczaj taka sama.

Więc magazyn motocyklowy może oferować bezpłatny rower, a domowy magazyn może zaoferować pokój makeover jako swoją wielką nagrodę.

Niezależnie od liczby oferowanych nagród wielkich, tylko jedna zostanie nagrodzona.

Z niektórymi twórczymi prezentacjami zwycięzca wielobarwny pochodzi ze wszystkich pozycji. Innym razem jeden z uczestniczących punktów wejścia jest losowo wybierany jako źródło zwycięskich wpisów, a następnie zwycięzca jest pobierany od osób, które weszły przez tę prezentację. Oznacza to, że jeśli nie wejdziesz przez ten punkt wejścia, nie masz szans zdobycia nagrody.

Niektóre prezenty również wydadzą wiele, mniejszych nagród, często odnoszących się do każdej prezentacji. Na przykład ten domowy magazyn może oferować nagrodę na makietę w ramach kreatywnej prezentacji, ale także 1000 kart upominkowych bezpłatnych usług porządkowania personelu, które otrzymały losowy rysunek tylko dla osób wchodzących przez ich witrynę.

Wiele razy kreatywne prezentacje pozwolą Ci wprowadzić raz na prezentację na okres wpisywania. Oznacza to, że jeśli dziesięć marek zebrało się razem, aby zaoferować prezentację, można uzyskać do 10 wpisów dziennie odwiedzając witrynę każdej marki. Jednak nie zawsze tak jest, dlatego należy sprawdzić zasady, aby uniknąć zbyt często dyskwalifikacji.

Pamiętaj, że kreatywne prezentacje mogą utrudniać poznanie, ile różnych firm uczestniczy, a może trochę spróbować powiedzieć, czy przyznaje się wiele nagród, czy nie.

Wady prezentacji kreatywnych:

Dwie główne wady prezentacji twórczych to:

 • Zajęło dużo czasu na wejście.
  Jeśli chcesz mieć pewność, że masz szansę na wygraną, warto przejść przez każdy inny punkt wejścia. Wprowadzanie wielu różnych metod wprowadzania może być czasochłonne, zwłaszcza gdy dzienne wpisy są dozwolone,
 • Szanse na wygraną są bardzo niskie.
  Ponieważ kreatywne prezentacje są reklamowane na dużą skalę, mają szeroki zasięg. Jest prawdopodobne, że więcej osób dowie się o kreatywnej prezentacji i wejdzie do niej, obniżając szanse wygrania.
  Zalety Kreacji Prezentacji Prezentacji Kreatywnych:

Tak więc szanse na wygraną są nawet dłuższe niż w przypadku większości zwykłych turniejów z porównywalnymi nagrodami i mogą zabrać dużo czasu na spędzenie innych zamieszek. Istnieją jednak pewne powody, dla których wciąż warto wziąć udział w konkursach na prezenty twórcze:

 • Nagrody mogą być bardzo duże.
  Czasami nagrody są tak niesamowite, że warto poświęcić trochę czasu, aby wejść w twórcze prezentacje. To nie jest niczym niezwykłym, gdy kreatywne prezentacje nagradzają mega nagród, takich jak dziesiątki (lub setki!) Tysięcy dolarów w gotówce i innych atrakcyjnych nagród, a nawet większych prezentów.
 • Czasem oferowane są także inne nagrody.
  Niektóre prezentacje twórcze oferują mniejsze nagrody poza wielką wspólną nagrodą, które nie są wspólne dla wszystkich prezentacji. Te inne nagrody mogą mieć przyzwoite kursy i być warte czasu, aby wejść.
  Wniosek:
  Musisz samodzielnie zadecydować, czy warto dodać kreatywne prezentacje do swoich zestawów zamieszek, ale oto co robię. Z powodu niskich kursów zazwyczaj nie spędzam dużo czasu na wprowadzaniu twórczych prezentacji. Ale nie można wygrać, jeśli nie wejdziesz, więc jeśli mam trochę wolnego czasu, upuszczam kilka wpisów, tylko z powodu szansy, że mogę wygrać nagrodę zmieniającą życie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *