Czy Zamachy Muszą Znać Twój Prawdziwy Dzień Urodzenia?

Są dobre powody, dla których ludzie nie chcą używać ich prawdziwej daty urodzenia podczas wprowadzania zamieszek. Niektórzy ludzie się martwią o kradzież tożsamości. Inni są zaniepokojeni dyskryminacją ze względu na wiek w zamachach.

Czy jest to konieczne? Czy naprawdę musisz używać prawdziwej daty urodzenia, aby wejść w zamach? Czy umieszczenie daty, która jest zbliżona do rzeczywistej daty urodzenia, jest wystarczająco blisko?

A może całkowicie pomijasz pytanie?

Odpowiedź brzmi tak, a oto dlaczego:

Zalecam używanie prawdziwej daty urodzenia podczas wprowadzania zamieszek. Czemu? Ponieważ w przeciwnym razie możesz zostać zdyskwalifikowany z wygranej nagrody.

Po prostu pomijanie pola wiekowego nie jest zwykle opcją. Przez większość czasu, gdy poprosi o to prośba, jest to wymaganie wejścia.

Jeśli wygrywasz, wielu sponsorów wymaga, aby wypełnić oświadczenie pod przysięgą przed przyznaniem nagrody. Czasami oświadczenie osierocone musi być świadkiem notariusza, który sprawdzi, czy informacje są dokładne.

Jeśli jakakolwiek informacja na oświadczeniu jest inna od informacji zamieszczonych w formularzu zgłoszeniowym, w tym dniu urodzenia, notariusz może nie być w stanie podpisać oświadczenia na zasadzie odwołań. I to może prowadzić do utraty nagrody.

Czy mógłbyś porozmawiać ze sponsorem, aby przesłał Ci oświadczenie, które nie zawiera daty urodzenia? Może. Możliwe jest również, że nagrody nie będą wymagały oświadczeń dotyczących oświadczeń (choćby dużych, a także wielu mniejszych nagród).

Ale już trudno wygrać nagrody; Czy chcesz zagrać, jeś li ich nazwa jest rysowana jako zwycięzca?

Więc co można zrobić, aby upewnić się, że Twoje informacje są bezpieczne?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pozostać bezpiecznymi, a jednocześnie używając prawdziwej daty urodzenia:

 • Możesz szukać loterii, które nie wymagają daty urodzenia. Niektóre loterie wymagają tylko miesiąca i roku urodzin, a niektóre oferują zakres wiekowy, a inne mają pole wyboru, aby stwierdzić, że jesteś w przedziale wiekowym, który może wejść. Nie polecam tego, ponieważ zmniejszy Twoje możliwości wygrania, ale zapewni pewność, jeśli martwisz się zbytnio przekazaniem informacji osobistych.
 • Upewnij się, że wprowadzasz uzasadnione zamachy. Zanim złożysz swoje dane osobiste w dowolnym zamachu, wykonaj te czynności, aby upewnić się, że podarunek jest uzasadniony.
 • Przeczytaj politykę prywatności. Upewnij się, że wiesz, jak będą wykorzystywane Twoje informacje, a informacje będą chronione. Dowiedz się, co czyni dobrą politykę prywatności.

  Dlaczego firmy zajmujące się wypłatami zażądają daty urodzenia?Istnieją trzy główne powody, dla których sponsorzy są zainteresowani datą urodzenia:

   

 • Data urodzenia pomaga sponsorom sprawdzić, czy masz prawo do wpisania się. Z niektórymi rzadkimi wyjątkami lotery są zwykle otwarte tylko dla osób w określonym przedziale wiekowym, niezależnie od tego, czy są to emocje dla dzieci, osoby powyżej wieku lub inne grupy wiekowe. Dzięki dokładnej datce urodzenia sponsorzy mogą być pewni, że możesz wejść i wygrać.
 • Twoja data urodzenia gwarantuje, że masz prawo do wejścia. Istnieją przepisy ograniczające sposób zbierania i przekazywania danych ze nieletnich (np. COPPA). Aby upewnić się, że te prawa są przestrzegane, sponsorzy muszą sprawdzić wiek.
 • Twoja data urodzenia może być cenna dla sponsorów zamachów. Wiedząc, kto odwiedza ich witrynę internetową i wprowadza swoje zamachy, świetny sposób na to, aby sponsorzy wiedzieli, jak dopasować ich reklamy następnym razem. Więcej informacji na temat segmentacji rynku można znaleźć w szczegółowych informacjach). Wiedząc, kto może wejść może pomóc firmom dopasować nagrody i komunikaty marketingowe do kolejnego prezentu.

  Twoja data urodzenia nie jest zazwyczaj używana do określenia, kto wygra nagrody. Dopóki masz prawo wejść, Twój wiek nie wpłynie na szanse wygrania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *