Ile Wypłat Należy Zrobić, Aby Wygrać?

Nie ma wątpliwości, że im więcej trafień, tym większe szanse na wygraną. Ale czy jest pewna liczba loterii, którą powinieneś codziennie wchodzić, aby wygrać regularnie? Jaki numer powinieneś mieć na celu zdobycie tych dużych nagród?

Odpowiedź: Ile wyczekiwania, które należy wpisać zależy od Ciebie
Nie ma magicznej liczby zamachów, które wejdą, co zagwarantuje, że wygrasz.

Odpowiednia liczba zamachów jest liczbą, którą można wprowadzić regularnie, a jednocześnie cieszyć się sobą. Osobiście próbuję wejść co najmniej 50 – 75 dziennie, ale powinieneś eksperymentować, aby zobaczyć, ile wpisów Ci odpowiada.

Więcej wpłat do zamiatarki Entries = Mniejsza zależność od szczęścia

Aby wygrać nagrody, musisz mieć szczęście, aby Twoje nazwisko było nazwane zwycięzcą. Jeśli masz szczęście, możesz wygrać, nawet jeśli kursy są wysokie. Możesz jednorazowo wystartować z jednym zamachem i wygrać wielką rację, jako jeden zwycięzca Urban Oasis. Wygrał wiele milionów dolarów z milionów wpisów po wejściu do pojedynczego czasu.

Zwycięstwo zwykle nie działa w ten sposób. Jeden z moich ulubionych cytatów z chopów pochodzi z Thomas Jefferson, który powiedział: “Jestem wielkim wierzącym w szczęściu, a ja uważam, że im trudniej pracuję, tym więcej tego mam”.

Szczęście jest niestabilne, ale na szczęście można zmniejszyć, ile potrzebujesz.

Jeśli chcesz wygrać regularnie, nie wierząc w szczęście, będziesz także potrzebować umiejętności (jak wiedza, jak wybrać najlepsze motto, aby wejść i jak uniknąć dyskwalifikacji) i poświęcenie (regularne wprowadzanie, nawet jeśli nie ” Nie czuję, że kiedykolwiek wygrasz).

Więc tak, wejście częściej pomoże Ci wygrać częściej. Ale jest też minusem.

Pamiętaj: Wprowadzenie zamachów jest hobby, a nie praca

Im więcej trafień, tym lepsze szanse na wygraną będzie – tak długo, jak długo będziesz na bieżąco. Ale jeśli wy zmęczycie się starając się dostać “tylko jeden wpis”, można strzelać w stopę.

Jeśli spróbujesz zmusić się do wejścia zbyt wielu zamieszek, ryzykujesz wypalenie i frustrację. Możesz przestać cieszyć się swoimi hobby i zrezygnować. A jeśli nie wejdziesz, nie wygrasz.

Nie mówiąc już o tym, że jeśli poświęcasz zbyt dużo czasu na wprowadzanie zamieszek, możesz uszkodzić swoje relacje, ryzykować pracę lub zagrozić zdrowiu. Możliwe jest uzależnienie się od wpadania w zamiatanie, a ty tego nie chcesz. (Jeśli chcesz, sprawdź objawy uzależnienia).

Jak zwiększyć swoje kursy bez ryzyka wyczerpania

Dobrym pomysłem jest określenie pewnej ilości czasu na wprowadzenie gratów, które można z łatwością zaoszczędzić, i codziennie przez tyle dni. Może wieczorami spędzasz godzinę, kiedy będziesz się zrelaksować przy jakimś telewizorze, czy pół godziny po wejściu, podczas gdy po śniadaniu wypijesz filiżankę kawy.

Następnie spróbuj zmaksymalizować czas, dzięki czemu w tym czasie otrzymasz najwięcej możliwych pozycji w zamachu. Oto kilka wskazówek:

  • Użyj systemu loterii, który działa, aby znaleźć oferty, które chcesz wprowadzić.
  • Organizuj swoje wpisy. System zakładek jest darmowy i może być używany z każdym zamachu możesz znaleźć.
  • Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby szybko zamawiać automaty, aby nie tracić cennego czasu.
  • Nie poddawaj się. Możesz natychmiast zobaczyć wyniki, ale nagrody przychodzą, jeśli wejdziesz regularnie.
    Pamiętaj: Zwycięskie loterie to maraton, a nie sprint, więc chodź i baw się swoimi wpisami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *