Łatwy Wygrany: Wygrywaj Nagrody Za Rzeczy, Które Robisz W Każdym Razie

Jeśli chcesz wygrać loterie online, nie ma się wokół niego, musisz spędzić sporo czasu wypełniając formularze zgłoszeń. To może być zabawne, a nawet relaksujące, ale to jest czasochłonne. Czy kiedykolwiek chciałeś, że można wygrać, że nie musisz siedzieć przy komputerze, wchodząc na formularze?

Jeśli masz kłopoty ze znalezieniem czasu na wstępne zamiatanie lub jeśli chcesz trochę potrząsnąć, oto kilka dobrych wiadomości: jeśli oglądasz telewizję, idź na spacery (Pokemon Go, ktoś?) Lub czytaj książki , Istnieje kilka prostych sposobów wygrać nagrody za rzeczy, które robisz mimo to.

Oto kilka prostych sposobów, w których możesz wygrać nagrody, nie podejmując żadnych dodatkowych starań.

Zdobądź nagrody podczas wyszukiwania w internecie

Już dzisiaj wszyscy korzystają z wyszukiwania internetowego, czy to znaleźć prowadzenie sprzedaży podczas pracy, pokazać czas na filmy lub przepisy na obiad dzisiaj wieczorem.

Jeśli zrezygnujesz z Google i przeszukujesz witrynę typu search-and-win, np. PCH Search and Win, masz szanse wygrać (prawie) za każdym razem, gdy wykonasz wyszukiwanie, bez konieczności dodatkowych nakładów.

I to nie tylko małe nagrody, które można wygrać. Natalie Bostelmann wygrała milion dolarów z Publishers Clearing House przy użyciu PCH Search and Win.

Zdobądź nagrody dla recyklingu i innych ekologicznych działań

Recykling jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możemy zrobić, aby pomóc środowisku. A jeśli miasto uczestniczy w programie recyklingu domu RecycleBank, możesz zarobić punkty za zwykłe recykling. Zrealizuj punkty za nagrody, takie jak podróże, elektronika, karty upominkowe, wpłaty na zamowienie i inne.

Jeśli miasto nie uczestniczy w programie RecycleBank, możesz nadal zarabiać na nagrody za pomocą innych ekologicznych działań, takich jak recykling elektroniki, dołączanie do zespołu Green Team firmy eBay lub więcej informacji na temat zapisywania planety.

Zdobądź nagrody za ćwiczenia lub po prostu się ruszasz

Trudno zmotywować się wydostać się i ćwiczyć, ale istnieje kilka aplikacji i witryn internetowych, które zachęcają do bycia zdrowszym, dając Ci szansę wygrać nagrody tylko po to, aby się poruszać.

Na przykład Bounts to witryna z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która automatycznie zdobywa punkty za połączenie swojego trackera fitness z kontem Bounts. Zdobywasz punkty za swoją aktywność, którą możesz wymienić na karty upominkowe lub szanse na wygranie nagród.

W międzyczasie Bodybuilding.com oferuje regularne konkursy, aby zachęcić ludzi do fitter (i wygrać ogromne nagrody, gdy są na to.)

Wygraj nagrody za granie w gry online

Grając w gry online to świetny sposób na szybką przerwę w pracy, przez jakiś czas i zabawę.

Istnieje wiele witryn internetowych gier tam, a niektóre z nich przyciągają więcej użytkowników, oferując szansę wygrać nagrody tylko do gry.

Wygraj nagrody do czytania (i recenzji) książek

Czy kiedykolwiek skończyłeś książkę i nie mogłeś doczekać się, aby powiedzieć światu co o tym myślisz? Cóż, jeśli lubisz podzielić się swoimi opiniami na temat przeczytanych książek, możesz wygrać nagrody w tym samym czasie.

Wiele firm z listy witryn Book Sweepstakes oferuje nagrody za recenzje książek. Możesz również sprawdzić ulubione witryny książek, aby sprawdzić, czy oferują nagrody z zamachami w zamian za bezstronne opinie.

Wygraj nagrody za oglądanie telewizji

Większość ludzi musi przyznać się do zabijania kilku godzin w tygodniu (lub jednego dnia) oglądania telewizji. Jeśli uważasz, że tracisz czas, a nawet oglądanie telewizji może być sposobem na zdobycie wspaniałych nagród.

Wystarczy odwiedzić nagrodę RewardTV i odpowiedzieć na pytania dotyczące telewizji, na których oglądałeś dzień wcześniej. W ten sposób zdobywasz punkty, które możesz wykorzystać, aby wejść w automaty z nagrodami o wartości do 10.000 dolarów. Możesz też brać ankiety o telewizji, aby zarobić więcej punktów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *