Nadużywające Zamachy Mity I Nieporozumienia

Przez lata mojego wejścia w zamachy słyszałem te same mity, powtarzane wielokrotnie. W tym miejscu staram się rozwiązywać niektóre z najczęstszych mitów i błędnych przekonań.
1. Msza o wartości 600 USD

Jeśli zapytasz o grupę zamiatarek, czy musisz płacić podatki z Twoich nagród, ktoś powie: “Tylko w przypadku nagród o wartości ponad 600 USD”. Jest to jednak kompletny mit.

Obywatele Stanów Zjednoczonych są zobowiązani do płacenia podatków od wszystkich nagród o wartości. (Słyszałem kilka istotnych argumentów, które noszą na sobie czapki z logo sponsora na tych reklamach, a więc nie mają znaczenia. Jest to coś, o czym powinieneś porozmawiać z konsultantem podatkowym, jeśli chcesz go zrealizować).

Skąd się wzięła Mit 600 dolarów?
Sponsorzy muszą zgłaszać nagrody w wysokości 600 USD za formularz 1099-MISC. Sponsorzy mogą według własnego uznania zgłosić mniejsze nagrody. Ale to nie zwalnia zwycięzców z własnej odpowiedzialności do zgłaszania nagród jako dochód.

2. Mit Błyskawiczny Gra Win

Ludzie, którzy biorą udział w wygranych wygranych często zastanawiają się, jak zwycięzcy wygrywają gry, aby otrzymać nagrody. Prawdą jest, że z rzadkimi wyjątkami, przekonanie, że gra ma znaczenie, jest mitem.

Zwycięzcy wygrywają losowanie w oparciu o czasy, a nie w wynikach z gier. Zwykle nie ma znaczenia, co wybierzesz, a ile trafisz – jeśli jesteś pierwszą osobą, która gra po zwycięskim czasie, otrzymasz nagrodę.

Skąd się wzięła błyskawiczna gra mitu?
Wiele wygranych wygranych zostanie poproszone o wybranie pola, które będzie posiadało nagrodę, obracać koło lub grać w inny rodzaj gry. Te gry są tylko dla zabawy, i nie mają wpływu na Twoje szanse na wygraną.

3. Mroczny Sponsor Greedy Sweepstakes

Popularnym mottem jest fakt, że sponsorzy naprawdę nie chcą przyznawać nagród. Będą używać każdej sztuce w książce, aby uniknąć rozdawania tych kosztownych nagród.

Gdzie Greentyzm Sponsor Myth Come From?
Myślę, że to wynika z poczucia, że ​​wszystkie korporacje są chciwe w sercu i że tracą pieniądze przez nagrody.

Nagrody pochodzą z budżetu marketingowego firmy. Zamiast kupować tradycyjne miejsca docelowe, firmy zamiast kupować nagrody. To pieniądze, które przedsiębiorstwa te spędzą w ten czy inny sposób.

Podobnie jak w przypadku wszystkich dobrze opracowanych kampanii reklamowych, loteria będzie mieć nadzieję na zarabianie pieniędzy dla firmy sponsorującej, a nie na drenażu.

Nagrody wręczowe mogą być jeszcze bardziej efektywne pod względem kosztów, jeśli partnerzy z innymi firmami otrzymają nagrody. Najważniejszą rzeczą dla sponsora jest to, że loteria ma pozytywną opinię dla firmy, co oznacza, że ​​leży w ich najlepszym interesie, aby przyznać nagrody.

4. Mity Roboformu


Wielu uważa, że za pomocą Roboforma, aby wejść w zamachy, zyskasz dyskwalifikację. Z reguły jest to mit.

Wię kszość odniesień do automatycznego wprowadzania reguł ma zastosowanie do firm, które masowo wprowadzajĘ … osoby bez ich odwiedzania witryny.

Czy to oznacza, że żaden sponsor nie sprzeciwia się Roboformowi? Oczywiście nie. Nie można sporządzać kocowych oświadczeń o każdej firmie.

Roboform jest jednak trudny do wykrycia i zazwyczaj robi to bez znaczenia dla sponsora, niezależnie od tego, czy wpisujesz każdą literę ręcznie, czy też nie. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze jest wejść z Roboformem, chyba że przepisy wyraźnie zabraniają wpisywania skrótów.

5. Niedostępny numer telefonu Mit
Wielu uważa, że połączenia z niedostępnych numerów muszą być oszustami lub telemarketerami, zwłaszcza jeśli nie ma wiadomości. Niestety, jest to mit.

Wielu zwycięzców zgłosiło zwycięskie rozmowy telefoniczne, w których rozmówca nie został zidentyfikowany w identyfikatorze rozmówcy. Ponadto przepisy często mówią, że nie pozostanie żaden komunikat.

Powód niedostępnego numeru telefonu Mit
Osiągnięcie kogoś przez telefon może być bardzo trudne, a niektórzy ludzie nie podają swojej prawdziwej liczby na formularzu zgłoszeniowym zamachów. Sponsorzy muszą wybrać innego zwycięzcę, jeśli nie mogą osiągnąć imienia i nazwiska po rozsądnej liczbie prób. Pozostawienie wiadomości lub odebranie połączenia po wygraniu kogoś innego byłoby niezgrabne. Dobrze jest odpowiedzieć na Twój telefon.

6. Fałszywy mit zwycięstwa
Jest to rozczarowujący mit, ale ważne jest, aby być o tym świadomym. Bierzesz udział w wygranych wygranych, otrzymujesz “Gratulacje!” ekran. Oznacza to, że jesteś zdecydowanie zwycięzcą, prawda? Przepraszam ale nie.

Pochodzenie fałszywego mitu o zwycięstwie
Po wygraniu wygranego ekranu natychmiastowej wygranej, zwycięskiego listu, połączenia telefonicznego lub e-mailu, faktycznie jesteś informowany, że jesteś “potencjalnym” zwycięzcą. Potencjalny zwycięzca podlega weryfikacji, a jeśli weryfikacja nie powiedzie się, nie wygrasz nagrody. Na przykład możesz poczekać zbyt długo na odpowiedź, może być niekwalifikowalna lub powiadomienie może być błędem.

Krótko mówiąc, podniecaj się, gdy otrzymasz powiadomienie o wygraniu, ale nie liczy na to, dopóki nie zostanie oficjalnym zwycięzcą.

7. Wielkie imię wygrało mit


Wielu ludzi słusznie sceptycznie ocenia duże wygrane pochodzące od firm nie mających imienia. Ale kiedy otrzymują list z Publishers Clearing House czy Readers Digest, nagle ten sceptycyzm zanika i są gotowi wyciąć z nich swoje czeki, aby zdobyć wiele milionów dolarów zwycięstw … zwycięstw, które oczywiście nie pojawiają się.

Skąd pochodzi nazwa Big Myth? Ludzie mają naturalną skłonność do ufania firmom, o których wcześniej słyszeli. To jeszcze bardziej prawda, gdy wiedzą, że te firmy mają ogromne loterie (niezależnie od tego, czy rzeczywiście weszły w skład tych zamachów czy nie).

Niestety, każdy może wpisać nazwę firmy na kartce papieru. Upewnij się, że Twoja odpowiedź jest uzasadniona przed odpowiedzią.

8 Mement Ed McMahon

Z jakiegoś powodu ten dostaje się pod skórę za każdym razem, gdy widzę to powtórzone. (I według Forbes, nawet burmistrz i personel Obamy powiedział, że EdMcMahon był rzecznikiem PCH).

A przecież PCH nigdy nie zatrudniał rzecznika sławnego. Ed McMahon nigdy ich nie reprezentował, ani też Dick Clark, który również przypisuje się PCH.

Jak zaczął się mit Ed McMahon:

Zarówno McMahon, jak i Clark reprezentowali rywala PCH, American Family Publishing. Ponieważ PCH jest bardziej znaną marką, wiele osób je myli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *