SweepSheet: Przegląd Biuletynów Kasowych

WeepSheet jest dobrze ugruntowanym i popularnym biuletynem zamachowym. Kwestie są wysyłane co tydzień, a subskrybenci mogą odbierać swoje kopie pocztą (wysyłane tylko do adresów w USA) lub online. Biuletyn skupia się na zamachach pocztowych, ale zamachy online można znaleźć na stronie SweepSheet.com.

SweepSheet pomagało abonentom odnaleźć konkursy, od których właściciel Sandy Gulliver rozpoczął go od 1990 roku.

W 2008 r. Patti Osterheld przejął funkcję redaktora biuletynu.

Opublikowane co dwa tygodnie, każdy numer zawiera profil “fanatyków loterii”, mnóstwo wskazówek i wskazówek oraz średnio 37 nowych konkursów. Biuletyn skupia się na loteriach, które są otwarte w Stanach Zjednoczonych, tak aby wszyscy abonenci mogli być pewni, że mają wiele wejść. Szachy z wyjątkowo wysokimi szansami na wygraną są oznaczone, aby pomóc członkom o ograniczonym czasie lub znacznej wpłacie.

Jak działa program SweepSheet:

Abonament SweepSheet obejmuje nie tylko sam biuletyn, ale także dostęp do członków tylko obszarów serwisu, w tym Cornera Rozmowy, gdzie subskrybenci mogą wymieniać wskazówki i porady, a także Hot Flashes firmy Patti, które zawierają emocje, które są szczególnie ekscytujące lub mają Wyższe szanse na wygraną.

Biuletyn zawiera pocztowe zamachy, które można wprowadzić, a także profil “fanatycznego zamiatacza”, ostatnich zwycięzców, wskazówek i nie tylko.

Możesz zobaczyć przykładowy problem, aby poczuć to, co otrzymasz, jeśli zarejestrujesz się.

Zamienione aukcje online oferują kilka sekcji, w tym:

  • Gorące lampy Patti: podkreśla wyjątkowo ciekawe emocje, upomnienia, które kończą się wkrótce, a lokalne loterie, te zamachowe zazwyczaj mają znacznie większe szanse na wygraną niż większe konkursy.
  • Przeglądanie witryn internetowych: typowy wykaz zamiatania online według kategorii z ładnymi funkcjami, takimi jak “nowa” ikona zamieszek, na które nie oglądałeś wcześniej.
  • Społeczne loterie: lista zamieszek prowadzona przez serwisy społecznościowe takie jak Facebook, Twitter czy Pinterest.
  • Wszystkie loterie: Pokazuje wszystkie dostępne bonusy.

Sekcja online w zamian oferuje kilka dobrych funkcji, takich jak możliwość sortowania zamachu na własne listy niestandardowe.

The Conversation Corner to forum poświęcone lotom online, w którym możesz nawiązywać znajomości, zadawać pytania i dzielić się wskazówkami i radami, które pomogą Ci wygrać więcej nagród.

Jak zamieszcza się aukcje w kasecie zamykania?
SweepSheet zatrudnia około 10 pracowników, którzy znajdą i weryfikują zamachy. Członkowie mogą również składać wnioski o rozważenie. Wygląda na to, że SweepSheet akceptuje płatności od sponsorów, aby dać ich dodatkową promocję.

Jak dołączyć kartę SweepSheet:

Aby korzystać z dowolnej funkcji SweepSheet, musisz stać się płatnym abonentem. Tutaj można znaleźć aktualne ceny. Począwszy od sierpnia 2016 r. Ceny wahają się od pojedynczej emisji online z 6,00 USD do dwuletniej subskrypcji abonamentowej w wysokości 120 USD.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć, możesz płacić kartą kredytową (Visa lub Mastercard), czekiem lub przelewem.

Powinieneś zgłosić się do SweepSheet:
Ponieważ coraz więcej firm zajmujących się zamrożeniem skupia się na zamachach online, SweepSheet jest szczególnie atrakcyjny dla osób, które chcą wejść w loterie pocztą. Ale ich aukcje internetowe nie mają nic do kichnięcia, albo, zwłaszcza lokalnych aukcji giveaway.

Redaktorzy podejmują wielkie wysiłki, aby zapewnić, że zamachowe listy są dokładne i ciężko pracują, aby motywować swoich czytelników i wprowadzić większą zabawę.

Z drugiej strony, niektóre inne katalogi typu “zamach” oferują podobne usługi bez pobierania subskrypcji ani opłaty członkowskiej.

Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, to może nie być biuletynem dla Ciebie. Wersja drukowana biuletynu jest dostarczana tylko do amerykańskich adresów, a loterie są głównie otwarte tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Czy SweepSheet jest dla Ciebie warte swojej ceny? Jeśli biuletyny wydają się atrakcyjne dla Ciebie, zawsze możesz spróbować zarejestrować się w jednym newsletterze, aby sprawdzić, czy go lubisz, zanim przejdziesz do dłuższej subskrypcji.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi renomowanymi biuletynami z zamachami, sprawdź swoją recenzję Sweeping America.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *