Tablice wizji: Co Ro Jest I Jak Mogą Pomóc Ci Wygrać

Każdy fan zespołu, który wiedziałem, od czasu do czasu walczył z frustracją nad suchymi czary, tymi momentami zabijania motywacji, gdy wchodzisz i wchodzisz, ale nie zdobądź żadnych nagród.

Najłatwiejszą rzeczą do zrobienia, gdy zaczniesz się zastanawiać, czy tracisz czas, aby wziąć udział w loterii, jest zatrzymanie. Ale jeśli nie wpiszesz emocji, nie wygrasz.

Lepszym rozwiązaniem jest znalezienie zabawnych sposobów podtrzymywania motywacji, nawet wtedy, gdy zwycięstwa nie przychodzą.

A tablicą wizyjną może być Twoja odpowiedź.

Co to jest tablica wizualna?

Znany również jako pokład marzeń lub płyta inspiracji, tablica wizualna to kolaż słów i obrazów, które sprawiają, że czujesz się pozytywnie i uprawniony.

Aby uzyskać wskazówki dotyczące tworzenia własnej karty wizualnej, przeczytaj mój artykuł, Jak przygotować wizję.

Jak korzystać z forum Vision, aby wygrać więcej wypłat
Karta wizualna pomaga Ci pozostać bardziej zmotywowanym, aby wejść i wygrać automaty, wizualizując nagrody, które chcesz wygrać.

Wejście w zamiatanie to hobby, które powinno być zabawne. Ale kiedy trafisz na suche zaklęcie, gdzie czujesz się jakbyś wchodził dzień po dniu bez wygrywania, łatwo jest się sfrustrować i zrezygnować.

Tablica wizualna to prosty sposób na przypomnieć sobie, dlaczego spędzasz czas na zamachach. Chodzi o to, aby zebrać zdjęcia, które symbolizują nagrody, które chcesz wygrać i wyświetlać je w miejscu, które widzisz codziennie. Najlepszym miejscem do zlokalizowania planszy wizyjnej jest miejsce, w którym możesz wejść w zamiatanie, na przykład na ścianie za biurkiem.

Kiedy czujesz się sfrustrowany, poświęć kilka minut na spojrzenie na swoją wizję i przypomnij sobie, że nagrody mogą być twoje, jeśli nadążasz za swoimi wpisami. Pamiętaj, że twoim następnym wpisem może być ten, który wygra nagrodę, której marzyłeś.

Oto kilka pomysłów na pokład inspiracji, które mogą pomóc Ci motywować do wejścia w zamachy:

  • Zdjęcia nagród, które chciałbyś wygrać, jak specjalne miejsce wypoczynku lub przeróbek rodzinnych, o których marzyłeś.
  • Inspirujące cytaty dotyczące wygranej.
  • Zdjęcia nagród, które zdobyłeś w przeszłości, aby przypomnieć, że wygranie jest możliwe.
  • Listy potwierdzające lub e-maile z ulubionych nagród.
  • Wyobraź sobie, jak czujesz się, kiedy wygrasz. Ludzie skaczący z radości, duże uśmiechy, wszystko, co sprawia, że czujesz się inspirowany.
  • Proste słowa lub frazy, które uspokajają cię, jak: “Wierzcie!” “Możesz to zrobić!” “Nie poddawaj się!” Lub “jesteś zwycięzcą!”

Co sprawia, że ​​rada inspiracji jest skuteczna?
Nie chcesz tworzyć planszy wzroku, która jest splątana lub przytłaczająca. Przed dodaniem obrazu do płyty należy uważnie zastanowić się, w jaki sposób czujesz i jak pasuje do innych obrazów, które już masz.

Z czasem może się okazać, że jeden z Twoich zdjęć nie sprawia, że ​​czujesz się tak pozytywny, jak myślałeś. Nie bój się go wynosić i wymienić.

W rzeczywistości warto spróbować co jakiś czas zmieniać sprawy, tak abyś nie przyzwyczaił się do swojej rady, że już tego nie zauważysz.

Nie chcesz nic negatywnego na swojej płycie inspiracji, włącznie z wszystkim, co odnosi się do frustracji lub suchych zaklęć.

Twoja płyta powinna sprawić, że poczujesz się naprawdę dobrze, gdy spojrzysz na to.

Jeśli chcesz zobaczyć wiele przykładów płyt, które ludzie zainspirowali i upoważniali, szukaj Google Image for “boilery wizyjne” lub skorzystaj z tej kolekcji płyt inspiracji od Hollistic Healing Expert.

Nie ma miejsca na radę inspiracji?

Jeśli wycinanie zdjęć z czasopism nie jest twoją sprawą, lub jeśli nie masz pokoju w domu na tablicę ogłoszeń, możesz też utworzyć wirtualną planszę.

Możesz użyć komputera do tworzenia kolażu cyfrowego, aby zainspirować Cię do wygrania. Następnie ustaw ją jako tapetę pulpitową lub wygaszacz ekranu, dzięki czemu zobaczysz ją podczas wprowadzania automatów do gier online.

Tablice Wizji i Tajemnica
Tablice Wizjerskie wspomniane są w popularnej książce “Tajemnica”, która twierdzi, że można przyciągnąć uwagę pozytywnie na życie, które chcesz w życiu.

Tablice wizyjne są dobrym sposobem na skoncentrowanie pozytywnych myśli na tym, co chcesz.

Tajemnica opowiada historię Johna Assarfa, który stworzył tablice wizualne dla tego, co chciał osiągnąć w swoim życiu. Pięć lat później wyciągnął z deski kilka pudełek w swoim domu, żeby zdać sobie sprawę, że dom, w którym mieszkał, był na zdjęciu na wizualnie. Słychać, że John Assarf opowiada swoją historię Larry’emu Kingowi w YouTube.

Nie mogę obiecać, że rada wizualna zapewni Ci dokładną nagrodę, o której marzysz, ale jeśli pomoże Ci skupić się na swoich wpisach, wygrasz częściej.

Rada wizji jest za mało

Tworzenie planszy wizualnej jest narzędziem, które pozwala zachować poczucie pozytywne i zmotywowane, aby wygrać nagrody. Mogą jednak mieć również wadę.

Psychologia Dzisiaj zawiera ciekawy artykuł, który pokazuje, że zbyt dużo wizualizacji i niewystarczające działanie mogą sprawić, że trudniej będzie osiągnąć cele.

W jednym przykładzie z tego artykułu, badania wykazały:

“Starsi studenci zostali poproszeni o to, jak często wyobrażali sobie sobie marzenie o pracy po ukończeniu studiów. Dwa lata kontynuacji – uczniowie często fantazjują o sukcesie złożyli mniej wniosków o pracę, otrzymali mniej ofert pracy i mieli mniejsze pensje “.

Fantazjowanie o wygraniu jest jedną z moich ulubionych sekcji wprowadzania zamieszek, ale musisz upewnić się, że rzeczywiście robisz to, co robisz, jeśli chcesz, aby te fantazje się spełniły.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *